خدمات لیزر موهای زائد

فرآیندی که امروزه با موفقیت برای از بین بردن موهای زائد انجام می شود، لیزر موهای زائد نامیده می شود. تابش نور بصورت خوشه ای بر ریشه موهای زائد، باعث می شود تا رشد آنها کند شده یا از بین برود. این روش را اگر بصورت مداوم و مرتب انجام دهید باعث حذف دائمی فولیکول های مو شده و دیگر شاهد رشد موهای زائد نباشید.

  درخواست

  وقت ملاقات

  درباره دستگاه

  در مورد دستگاه لیزر بیشتر بدانید

  سوپرانو آیس پلاتینیوم

  سوپرانو زیر مجموعه از دستگاه های الکساندرایت است و برای هر نوع پوستی قابل استفاده است.

  دایود

  این تکنولوژی با قدرت بالایی که دارد سریع به پوست نفود میکند وبه فولیکول های مو نفوذ میکند.

  یاگ

  این تکنولوژی مختص رنگ های تیره و سیاه است باقدرت بسیار بالایی که دارد به فولیکول های مو نفوذ میکند هرچه رنگ دانه های تیره بیشتر باشد نتیجه بهتری نیز خواهد داشت.

  دستگاه پیشرفته سوپرانو آیس پلاتینیوم

  یکی از پیشرفته ترین دستگاه های موجود در ایران

  در حال حاضر از دستگاه‌های سوپرانو آیس پلاتینیوم در کلینک‌های پیشرفته برای لیزر موهای زائد آقایان و خانم ها، لیزر بیکینی توسط متخصصین در دنیا استفاده می‌شود.

   

  نمایش ویدیو درباره دستگاه الکساندرایت

  سه انقلاب صنعتی در زمینه لیزر موهای زائد

  امروزه روش های زیادی برای از بین بردن موهای زائد وجود دارد، ولی شما با این سه روش دیگر نگران رشد مجدد موهای زائد نخواهید بود

  اصطلاح لیزر یاگ معمولاً برای لیزرهای حالت جامد مبتنی بر یاگ آلائیده شده با نئودیمیم (Nd: YAG ، به‌طور دقیق تر ) به‌کار برده می‌شود، البته بلورهای یاگ با عناصر خاکی‌ کمیاب مثل ایتربیوم، اربیوم، تولیوم یا هولمیوم نیز آلائیده می‌شوند. همان‌طور که گفته شد، YAG مخفف گارنت آلومینیوم ایتریوم (Y3Al5O12) است. این ماده بلوری مصنوعی در دهه 1960 به شکل بلورهای لیزری رواج پیدا کرد. یون‌های ایتریوم موجود در یاگ را می‌توان با یون‌های خاکی کمیاب فعال لیزری بدون تأثیر جدی بر ساختار شبکه جایگزین کرد، زیرا این یون‌ها اندازه مشابهی دارند.

  طول موج مورد استفاده در دستگاه لیزر دایود برابر با 810 نانومتر می­‌باشد. همانطور که مشخص است این طول موج به عنوان طول موج استاندارد طلایی برای حذف موهای زائد بدن می‌­باشد. نور با طول موج 810 نانومتر توسط ملانین در فولیکول پوست بدن جذب می­گردد و باعث کاهش جذب آب و هماتوگلوبین در پوست می‌­شود. طول موج ساطع شده از دستگاه لیزر دایود برای ایپدرم پوست کاملا بی­‌خطر می‌­باشد. در اصل بر روی سطح پوست هیچ تاثیری ندارد. این ویژگی، این دستگاه را به یکی از دستگاه­های محبوب برای حذف موهای زائد بدن تبدیل کرده است.

  در روش لیزر موهای زائد الکس از لیزر الکساندرایت استفاده می شود که با عبور نور از کریستال الکساندرایت بوجود می آید. این پرتو ۷۵۵ نانومتر طول موج دارد. این طول موج یک طول موج ایده آل برای پوست شماست، زیرا نفوذ آن به پوست حداقل است و بدون آسیب زدن به پوست شما بافت موهای زائد را با قدرت مناسبی از بین می برد.

  لیزر موهای زائد در تبریز با دستگاه پیشرفته سوپرانو آیس پلاتینیوم

  با توجه به پیشرفت تکنولوژی و نیاز جامعه امروزی به دستگاه های پیشرفته، متخصصین این زمینه دستگاه لیزری را ساخته اند که جزو جدیدترین دستگاه های لیزر به شمار میرود، این دستگاه لیزر بنام سوپرانو آیس پلاتینیوم شناخته می شود، امروزه لیزر جزو اساسی ترین کارهای روزه مره خانم ها و اقایان است و این رشته زیبایی همچنان در حال پیشرفت است.

  مکان های استفاده از این دستگاه لیزر

  مکان استفاده از این دستگاه پیشرفته کلینک های تخصصی زیبایی هستند وخانم ها و اقایان میتوانند از ان استفاده کنند،این دستگاه ترکیبی از چند تکنولوژی پیشرفته است و طول موج سوپرانو به طوری است که هنگام استفاده از ان هیچ دردی را احساس نمیکنید. سوپرانو زیر مجموعه از دستگاه های الکساندرایت است و برای هر نوع پوستی قابل استفاده است.

  طول موج دستگاه لیزر موهای زائد

  اگر به دنبال نتیجه مطلوب از لیزر هستید دستگاه سوپرانو با طول موج ۷۵۵ نانومتر قدرت جذب بالاتری دارد، و بخاطر وجود تکنولوژی ایس این دستگاه باخنک کردن سطح پوست شما دیگر هیچ دردی را احساس نخواهید کرد.

  آیا استفاده از این دستگاه واقعا درد ندارد؟

  بله کاملا درسته،این دستگاه بخاطر نداشتن درد مورد توجه قرار گرفته است. شیوه خاصی که برای این دستگاه استفاده شده است باعث میشود فولیکول مو از بین برود ولی پوست اطراف اسیب نبینید بخاطر همین دردی نیز وجود ندارد.

  آیا این دستگاه امن است؟

  بله،باتوجه به مطالعات پزشکی صورت گرفته این دستگاه کاملا امن است،این دستگاه با پالس های کوتاه ولی تعداد بیشتر باعث میشود آسیب کمتری به پوست وارد شود و رشد موهای زائد با تاخیر مواجه شود در حالی که عوارضی مثل سوختن و درد به صورت چشمگیری کاهش پیدا کرده است.

  آیا سوپرانو آیس برای پوست تیره مناسب است؟

  بله این دستگاه برای پوست تیره بسیار مناسب است بخاطر وجود پالس های کوتاه باعث میشود پوست تیره در طول درمان آسیب کمتری دیده و به نتیجه بهتری نیز برسد.

  آیا سپورانو ایس برای فصل گرما مناسب است؟

  بله به خاطر وجود متود shr در این دستگاه این قابلیت وجود دارد که در تمامی فصول از آن استفاده کرد.

  زمان استفاده از این دستگاه چقدر است؟

  بخاطر متود و تکنولوژی پیشرفته این دستگاه زمان درمان معمولا کوتاه است ولی بسته به نوع پوست و رنگ ان زمانبندی متفاوت است اما زمان تقریبی استفاده از چندثانیه تا ۸ دقیقه است.

  با چند جلسه استفاده به نتیجه میرسیم؟

  جواب این سوال نیز  بسته به نوع پوست و مو دارد اما تعداد جلسات تقریبی استفاده این دستگاه ۶ تا ۸ جلسه است.

  ساعات کاری

  ساعات کاری در کلینیک تخصصی ما

  قبل از حضور در کلینیک حتما با ما تماس بگیرید.

  شنبه : 9 صبح الی 8 شب
  یکشنبه : 9 صبح الی 8 شب
  دوشنبه : 9 صبح الی 8 شب
  سه شنبه : 9 صبح الی 8 شب
  چهارشنبه : 9 صبح الی 8 شب
  پنج شنبه : 9 صبح الی 8 شب
  جمعه : تعتطیل